Strona główna Napisz do nas Mapa strony

Zapraszamy wszystkich członków OIPiP w Łodzi do skorzystania ze specjalnego programu ubezpieczenia OC dla pielęgniarek i położnych!
         
                                                 

img

O nas

O nas

Miejska Agencja Ubezpieczeniowa Secesja Sp. z o.o. istnieje od 2004r., wyspecjalizowaliśmy się w ubezpieczeniach na życie, a wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy wachlarz świadczonych usług o ubezpieczenia majątkowe. W naszym zakresie znajdziecie Państwo ubezpieczenia domów, mieszkań, komunikacyjne, OC w życiu prywatnym oraz turystyczne.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na sprawną i profesjonalną obsługę klientów. Dzięki nowoczesnym programom i bogatej wiedzy naszych pracowników stworzymy ubezpieczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Do każdego przypadku podchodzimy z dbałością o szczegóły i nie narzucamy standardów. Przygotujemy oferty czołowych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, z których będą mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą. Dobrze dobrane ubezpieczenie gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.