Strona główna Napisz do nas Mapa strony

Zapraszamy wszystkich członków OIPiP w Łodzi do skorzystania ze specjalnego programu ubezpieczenia OC dla pielęgniarek i położnych!
         
                                                 

img

O nas >> Czym się zajmujemy

Czym się zajmujemy

Ubezpieczenie na życie
 

         Czy można wycenić wartość ludzkiego życia? z pewnością nie. Jednak w momencie, gdy tracimy osobę bliską wkrótce okazuje się, że wraz z jej odejściem spadają na nas zobowiązania finansowe, których wcześniej nie przewidzieliśmy. Decydując się na ubezpieczenie się na życie zapewniamy swoim bliskim wypłatę wybranej przez nas sumy pieniędzy, która pozwoli na zabezpieczenie ich przyszłości w momencie, kiedy nie będziemy mogli już ich wspierać. Ubezpieczenia dodatkowe Życie codzienne wiąże się z szeregiem zdarzeń, które obciążają nasz portfel w sposób bardziej lub mniej przewidziany. Do takich zdarzeń należą nie tylko smutne okoliczności, jak nieszczęśliwe wypadki, śmierć osób bliskich, choroba czy konieczność leczenia szpitalnego, ale i urodzenie dziecka, które choć wnosi w nasze życie wiele radości, to jednocześnie przysparza rodzicom niemało wydatków.

     Wypłatę świadczeń związanych z takimi wydarzeniami zapewniają ubezpieczenia dodatkowe, które możemy zawrzeć decydując się na ubezpieczenie na życie. Co wyróżnia ubezpieczenia grupowe? Grupowe ubezpieczenie na życie zapewnia Ubezpieczonym oprócz sztandarowej ochrony życia, również wypłatę świadczenia z tytułu szeregu zdarzeń dodatkowych takich, jak urodzenie dziecka, śmierć rodziców lub teściów, leczenia szpitalnego czy zachorowania na ciężką chorobę etc. Niepodważalną zaletą ubezpieczeń grupowych jest stosunkowo niska (w porównaniu do ubezpieczeń indywidualnych) wysokość składki. Decydując się na ubezpieczenie grupowe zostajemy objęci pakietem ubezpieczeń, które w sposób kompleksowy zapewnią nam ochronę ubezpieczeniową od różnych zdarzeń czyhających na nas w życiu codziennym.

Ubezpieczenia majątkowe (indywidualne)

      Bądźmy mądrzejsi i pomyślmy o bezpiecznym jutrze! Poczucie bezpieczeństwa, spokojny sen to jest to co możemy ci zapewnić dzięki naszym usługom. Coraz częstsze klęski żywiołowe dotykają nasz kraj. Nie jesteśmy w stanie się tego ustrzec, ani przewidzieć. Problem w tym, że po tragedii jest już zwykle za późno, nie tylko na zapobiegnięcie jej skutkom, ale często też na ubezpieczenie. Ubezpieczajmy to, co mamy najcenniejszego, np. zdrowie, dom. i pamiętajmy, by zrobić to w czasie, kiedy jeszcze to mamy. Zerwany dach, spalony dom, zalane mieszkanie nie nastrajają nas do radości, natomiast mogą poważnie nadszarpnąć nasz budżet. Mało kto dysponuje wolnymi środkami, które mogłyby zrekompensować ogrom szkód poniesionych przez poszkodowanego. Gdy mamy na koncie 500 tysięcy, to wydanie 100 tysięcy na nowy dach po wichurze uszczupli tylko nasze oszczędności, kiedy jednak nie mam na koncie nic, będziemy w poważnych tarapatach. Należy pamiętać, że wysokie sumy ubezpieczenia nie zawsze muszą oznaczać wysokiej składki za ochronę.

       Sąsiad też człowiek. Wracamy do domu po z pracy przy naszym mieszkaniu wita nas nasz sąsiad z dołu. Nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt, że w naszym mieszkaniu doszło do uszkodzenia pralki/ kranu i zalaliśmy nowy salon sąsiada, nie wspominając o naszym mieszkaniu. w takiej sytuacji może nas uchronić ubezpieczenie. Należy pamiętać, że nie tylko nasze mienie może ulec zniszczeniu ale również możemy wyrządzić komuś krzywdę min: wspomniane zalanie sąsiada, jeżdżąc na nartach nieumyślnie wpadniemy na snowboardziście łamiąc mu rękę, nasze dziecko grając w piłkę wybija szybę w samochodzie stojącym na parkingu, drzewo z naszej posesji przewraca się na garaż sąsiedniej działki itd.

       Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym- niewielu znany produkt ubezpieczeniowy, lecz jak niezbędny w naszym codziennym życiu. Ochrona nas i osób bliskich w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim. Spytaj się naszego specjalisty w jakich wariantach może ci zapewnić ochronę- nie bój się co przyniesie nowy dzień.

Ubezpieczenia turystyczne

       Pierwszym skojarzeniem z podróżą zagraniczną jest dla nas wypoczynek, urlop, błogie lenistwo. Nie przechodzi nam przez myśl że cokolwiek może nam się zdarzyć: konieczność wizyty u lekarza, czy akcja ratownicza, kradzież bagażu a nawet śmierć. Tego rodzaju zdarzenia mogą zepsuć nam wyjazd oraz znacząco nadszarpnąć budżet. Przekraczając granice nie chroni nas NFZ, a wszelkie świadczenia medyczne udzielane płatne są z naszej kieszeni, chyba że jesteśmy posiadaczem polisy ubezpieczeniowej. Przedmiotem ubezpieczenia są niezbędne z medycznego punktu widzenia i udokumentowane koszty leczenia powstałe w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem powstałym w czasie pobytu poza granicami Polski w okresie ważności umowy ubezpieczenia. Jednocześnie ochrona może być wzbogacona o usługi assistance, NNW, OC oraz ubezpieczenie bagażu (w tym sprzętu narciarskiego). Nasz pracownik dostosuje ochronę ubezpieczeniową do Twoich potrzeb i planowanej podróży.

Dodatkowo zajmujemy się ubezpieczeniami:

  • Opieka medyczna;
  • Rolnymi- obowiązkowe i dobrowolne;
  • NNW - Następstw Nieszczęśliwych Wypadków;
  • Komunikacyjnymi ( OC, AC, NNW, Assistance);
  • Majątku firm i OC z tytułu prowadzonej działalności;

 

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem skontaktuj się z nami