Strona główna Napisz do nas Mapa strony

Zapraszamy wszystkich członków OIPiP w Łodzi do skorzystania ze specjalnego programu ubezpieczenia OC dla pielęgniarek i położnych!
         
                                                 

img

Oferta >> Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie

img

                Czy można wycenić wartość ludzkiego życia? Z pewnością nie. Jednak w momencie, gdy tracimy osobę bliską wkrótce okazuje się, że wraz z jej odejściem spadają na nas zobowiązania finansowe, których wcześniej nie przewidzieliśmy. Decydując się na ubezpieczenie się na życie zapewniamy swoim bliskim wypłatę wybranej przez nas sumy pieniędzy, która pozwoli na zabezpieczenie ich przyszłości w momencie, kiedy nie będziemy mogli już ich wspierać.

Ubezpieczenia dodatkowe

                 Życie codzienne wiąże się z szeregiem zdarzeń, które obciążają nasz portfel w sposób bardziej lub mniej przewidziany. Do takich zdarzeń należą nie tylko smutne okoliczności, jak nieszczęśliwe wypadki, śmierć osób bliskich, choroba czy konieczność leczenia szpitalnego, ale i urodzenie dziecka, które choć wnosi w nasze życie wiele radości, to jednocześnie przysparza rodzicom niemało wydatków.

                  Wypłatę świadczeń związanych z takimi wydarzeniami zapewniają ubezpieczenia dodatkowe, które możemy zawrzeć decydując się na ubezpieczenie na życie.

Co wyróżnia ubezpieczenia grupowe?

                   Grupowe ubezpieczenie na życie zapewnia Ubezpieczonym oprócz standarowej ochrony życia, również wypłatę świadczenia z tytułu szeregu zdarzeń dodatkowych takich, jak urodzenie dziecka, śmierć rodziców lub teściów, leczenia szpitalnego czy zachorowania na ciężką chorobę etc.

                    Niepodważalną zaletą ubezpieczeń grupowych jest stosunkowo niska (w porównaniu do ubezpieczeń indywidualnych) wysokość składki. Decydując się na ubezpieczenie grupowe zostajemy objęci pakietem ubezpieczeń, które w sposób kompleksowy zapewnią nam ochronę ubezpieczeniową od różnych zdarzeń czyhających na nas w życiu codziennym.

Zaznacz interesujące Cię świadczenia i poznaj przygotowaną dla Ciebie ofertę:

- urodzenie dziecka: Tak   Nie
- śmierć rodziców i teściów: Tak   Nie
- pobyt w szpitalu: Tak   Nie
- śmierć małżonka: Tak   Nie

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem polisy SKONTAKTUJ SIĘ z nami

Zadzwoń do nas Napisz do nas Formularz kontaktowy