Strona główna Napisz do nas Mapa strony

Zapraszamy wszystkich członków OIPiP w Łodzi do skorzystania ze specjalnego programu ubezpieczenia OC dla pielęgniarek i położnych!
         
                                                 

img

Oferta >> Ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenia zdrowotne

img

     Długie oczekiwanie w kolejce na wizytę u specjalisty, problemy z wykonaniem podstawowych badań, niekomfortowe warunki  to częste problemy, które wiążą się z korzystaniem z usług państwowej służby zdrowia.

        Chcąc zapewnić Państwu dostęp do opieki medycznej na wysokim poziomie ( m.in. konsultacje lekarskie, zabiegi pielęgniarskie i ambulatoryjne, diagnostyka), wspólnie z grupą Lux Med stworzyliśmy ubezpieczenie zdrowotne na zasadach grupy otwartej. Dzięki czemu, jako Klienci Indywidualni możecie Państwo skorzystać z wszystkich zalet ubezpieczenia grupowego.

         Wybór spośród czterech pakietów ubezpieczenia pozwala na zapewnienie opieki medycznej dostosowanej do Państwa aktualnych możliwości oraz potrzeb. Lux Med zapewnia Państwu dostęp do 85 placówek własnych oraz ponad 1000 współpracujących, co pozwala Państwu na korzystanie z pomocy lekarskiej na terenie całej Polski.

        Prosta forma przystąpienia do ubezpieczenia, możliwość objęcia ochroną również najbliższych oraz kompleksowość oferty pozwalają nam wierzyć, że spełni ona Państwa oczekiwania.

          

Zapraszamy do poznania Naszego Zdrowia.

 

 

 

              

 

          

      

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem polisy SKONTAKTUJ SIĘ z nami

Zadzwoń do nas Napisz do nas Formularz kontaktowy